MOS HUMBISNI

VMRO-DPMNE sot sërish me protesta dhe bllokime rrugësh në Shkup dhe…

Partia opozitare VMRO-DPMNE me anë të një komunikate për media u ka bërë thirrje qytetarëve që sot t’u bashkohen bllokadës para Qeverisë së Republikës së Maqedonisë dhe Ministrisë së Punëve...

FOKUS