Ambasadorja Yuri Kim zbardh takimin me Kryeministrin Rama: Përpara për partneritetin tonë!

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim e ka cilësuar si të shkëlqyer takimin me kryeministrin Edi Rama në Kryeministri. ”Për të rishikuar progresin e fundit në marrëdhëniet, dhe për të diskutuar mënyrat për të ecur përpara në bashkëpunimin tonë në Demokraci, Mbrojtje dhe Biznes. Shumë mundësi (por edhe punë e vështirë!) Përpara për partneritetin tonë”,-shkruan Yuri Kim në Twitter.

Postimi i plotë

Kam pasur një diskutim të shkëlqyeshëm sot me Kryeministrin Edi Rama për të rishikuar progresin e fundit në marrëdhëniet dhe për të diskutuar mënyrat për të ecur përpara në bashkëpunimin tonë në Demokraci, Mbrojtje dhe Biznes. Shumë mundësi (por edhe punë e vështirë!) Përpara për partneritetin tonë! #KrahPerKrah